Bestuur

Stichting Kop van Drenthe is een samenwerkingsverband van de gemeente Assen, Noordenveld en Tynaarlo en de toeristische ondernemers uit die gemeenten. Sinds 1 maart 2020 bestaat de stichting in deze huidige vorm. De stichting heeft als doel de bevordering van Recreatie & Toerisme in het werkgebied van de stichting en ze werkt daartoe nauw samen met andere betrokken organisaties zoals Marketing Drenthe.

Het bestuur van stichting Kop van Drenthe bestaat uit 7 personen.

Het bestuur heeft gekozen voor een onafhankelijke voorzitter van buiten de branche, namelijk Sietze de Jong, terwijl de feitelijke werkzaamheden gebeuren door onze regiocoördinator Jolanda Doornbos. Deze is vast in elk geval werkzaam op dinsdag en woensdag voor onze stichting en u kunt haar bereiken via jolanda@kopvandrenthe.nl of 06-42381241.

Bestuursleden

Sietze de Jong

Sietze de Jong

Voorzitter

Onafhankelijk voorzitter
sietze@kopvandrenthe.nl

Ronald Obbes

Ronald Obbes

Penningmeester

Eigenaar VVV Assen
ronald@kopvandrenthe.nl

Marianne van Wijk

Marianne van Wijk

Secretaris

Eigenaresse De Natuurplaats
marianne@kopvandrenthe.nl

Hilde Zingstra

Hilde Zingstra

Eigenaresse Vakantiepark Witterzomer
hilde@kopvandrenthe.nl

Loes Talens

Loes Talens

Eigenaresse Hotel/ Restaurant Bitter en Zoet
loes@kopvandrenthe.nl

Nicole Teuben

Nicole Teuben

Eigenaresse Hoeve de Vredenhof
nicole@kopvandrenthe.nl

Willem Otto Nachbahr

Willem Otto Nachbahr

Eigenaar Waterpark de Bloemert
willemotto@kopvandrenthe.nl

Ondersteuning

Jolanda Doornbos

Jolanda Doornbos

Regiocoördinator

Kop van Drenthe

Er is zoveel meer te ontdekken in de Kop van Drenthe.

Start hier

Onze webshop

In onze webshop vindt u onder andere de Onlandenkaart en struin- en wandelkaart.

> Bezoek de webshop

Volg ons verder

Op Facebook plaatsen we regelmatig berichten over de Kop van Drenthe.

> Volg ons hier

Privacy

Wij geven veel om uw privacy, lees ons privacybeleid.

> Klik hier